В Британії достроково завершили навчання 30 тисяч українських військових

30 тисяч українських військових пройшли навчання в межах операції Interflex. Підготовку воїнів у Великій Британії завершили на сім тижнів раніше від запланованого терміну. Про це повідомляють на сайті британського уряду.

З часів Другої світової війни це найбільша подібна навчальна військова програма в Британії.

“Очолювані Великою Британією навчання Interflex досягли рубежу в 30 тисяч новобранців, які пройшли підготовку з червня 2022 року – таким чином загальна кількість навчених українських солдатів перевищила 52 тисячі з моменту вторгнення Росії в Україну в 2014 році”, – йдеться в повідомленні.

За останні 12 місяців пакет підтримки Великої Британії розширився. Віднедавна в рамках проєкту стали тренувати українських морських піхотинців.

“Після запуску минулого літа до програми приєдналися низка міжнародних партнерських сил, надаючи життєво важливий досвід, тренуючись і розуміючи бойові дії на передовій. До цих країн належать Канада, Нова Зеландія, Норвегія, Данія, Фінляндія, Швеція, Литва, Нідерланди та Австралія. І сьогодні союзник по НАТО Румунія також підтвердила свою участь, збільшивши загальну кількість країн-партнерів до десяти”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що Уряд Великої Британії оголосив про передачу Україні засобів ППО на суму близько 70 млн фунтів. Серед них – новітня антидронова система MSI-DS Terrahawk Paladin, розроблена в минулому році.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.