Солдата ув’язнили на 3 роки за образу службовця ТЦК (Документ)

Шаргородський районний суд Вінницької області призначив покарання у вигляді позбавлення волі учаснику АТО. Чоловік вживаючи брутальну лайку образив іншого військового – сержанта з роти охорони Жмеринського РТЦК та СП. Військовий може отримати 3 роки за ґратами.

Подія відбулася ще 30 травня. Обвинувачуваний прийшов до Жмеринського РТЦК та СП. На місці чоловік посварився зі стрільцем роти охорони, який на той час чергував у військкоматі. Які саме образи вживав військовий в бік свого колеги наводять у справі суду.

Причини й мотиви сварки у справі не вказують. За словами військового, якого облаяв фігурант справи, це могла бути “гра на камеру”.

“Обвинувачений разом зі своєю співмешканкою та місцевою блогеркою також прийшов до другого відділу Жмеринського РТЦК та СП. При цьому обвинувачений вже був агресивно налаштований. На думку потерпілого, особи які супроводжували обвинуваченого спровокували останнього на конфлікт, щоб відзняти ефектне відео”, – йдеться у справі суду.

До слова, дане відео у соціальних мережах чи пошуковій системі відсутнє. А дії військового суд розцінив як образу честі і гідності військовослужбовця, який здійснює заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф.

Солдат у своїх діях розкаявся, але це не стало пом’якшувальною обставиною. Суд виніс обвинуваченому вирок у вигляді позбавлення волі на 3 роки.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що офіцер Нацгвардії старший лейтенант Ярема, який побив солдата, отримав вирок суду. Його засудили до 1,5 року дисциплінарного батальйону.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.