ЗСУ знищили техніку окупантів, яка зміцнювала лінію оборони (Відео)

24-а окрема механізована бригада ЗСУ знищила інженерну техніку окупантів, що зміцнювала другу лінію оборони окупантів на Донеччині.

Через активні дії українських військових, російська армія відступає. Сили підтримки окупантів намагаються укріпити другу лінію оборони. Тому знищення їхньої інженерної техніки має велике значення для подальшого просування Сил оборони України.

Розвідники 24-ї бригади з повітря виявили техніку росіян. Інженери саме почали роботу над будівництвом укріплень. Але оператори підрозділу “Рарог” атакували ворожі машини дроном-камікадзе.

Українське військо має успіхи не лише на Донбасі. 

Збройні сили України захопили позиції окупантів біля села Вербове у Запорізькій області. Цей населений пункт знаходиться біля нещодавно звільненого Роботиного. Успішні дії в цьому районі свідчать про просування українських захисників на Запорізькому, а точніше – Токмаксько-Мелітопольському напрямку.

Інформацію про це підтверджує і Генштаб ЗСУ. Він повідомдляє, що українські військові закріплюються на здобутих рубежах, а артилерія ЗСУ знищує техніку та живу силу противника на позиціях біля Вербового.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram