Україна без пострілів вивела з поля бою 17 тисяч російських військових – Джонатан Брага

Україна вивела з поля бою близько 17 тисяч російських військових, завдяки успішним інформаційним операціям. Таку заяву зробив голова Командування спеціальних операцій армії США, генерал-лейтенант Джонатан Брага. Про це повідомляє Business Insider.

Американський генерал поділився своїм баченням ефективного використання Україною ситуації з низьким моральним станом окупантів. Це і стало підґрунтям для проведення успішних медіакампаній.

“Це 17 тисяч російських солдатів, яких не довелося підривати на полі бою або знищувати. Це послабило оборонні механізми”, – заявив Брага.

Наполегливість у поширенні інформації стала важливим інструментом для України. Це переконало тисячі російських військових залишити свої позиції. Також зазначається, що через активне використання соціальних мереж, Сили оборони здобувають детальну інформацію про ворога. Йдеться про ворожу техніку та особовий склад. Отримані дані стають основою для ефективних ударів по окремих військовослужбовцях та підриву їхнього бойового духу.

“На тактичному рівні підрив волі та морального духу окремих солдатів, підрив загального потенціалу підрозділу – це невід’ємна і традиційна військова діяльність, спрямована на те, щоб посіяти сумніви у свідомості противника”, – сказав Джонатан Брага.

У повідомленні також зауважили, що Кремль намагається протидіяти цьому явищу. Серед цих прикладів – жорстокі методи рф, такі як страти солдатів, які відмовляються виконувати накази або відступають, як це було у практиці радянських військ під час Другої світової війни та інші.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.