ЗСУ застосовують на фронті рідкісну бельгійську БМП YPR-765 (Відео)

На відео, яке українські військові зняли неподалік від фронту, потрапила бельгійська бойова машина піхоти YPR-765 з 25-мм гарматою Oerlikon. У бельгійському війську машина відома ще як AIFV-B-C25.

Кадри з БМП опублікували у мережі.

Офіційно Бельгія не повідомляла про передачу Україні цих бойових машин піхоти. Тому не відомо, скільки таких БМП є на озброєнні ЗСУ. На даний момент Україна мала отримати від Нідерландів бойові машини YPR-765 (близько 200 машин), але тільки у версії бронетранспортера, а не бойової машини піхоти.

YPR-765 PRI – бойова машина піхоти, створена на базі БМП AIFV (експортна версія американської бойової машини M113A1). Її випускали з 1982 по 1988 рік.

Головне озброєння – автоматична гармата Oerlikon KBA-B02 калібру 25 мм. Є також кулемет FN MAG калібру 7,62 мм. Додатково можна встановити ПТРК Milan.

Екіпаж YPR-765 PRI складається з трьох людей. Машина має сім місць для десанту.

Ця БМП оснащується американським 6-циліндровим дизельним двигуном 6V-53T потужністю 254 к.с. Може розвинути максимальну швидкість до 61 км/год.

Сьогодні “Військовий кур’єр” також писав, що німецький оборонний концерн Rheinmetall направив до України нову партію розвідувальних систем SurveilSpire для боротьби з дронами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.