ЗСУ показали на фронті потужні канадські БТР Super Bison (Відео)

Українські захисники використовують на фронті броньовані бойові машини підтримки LAV 6 ACSV TCV на базі БТР Super Bison.

39 одиниць такої техніки надала Канада у якості військової допомоги Україні.

Ці колісні бронетранспортери канадський виробник презентував два роки тому і вони вважаються найсучаснішою розробкою серед такого типу техніки. Передані українцям машини – нові, їх виготовили для канадської армії, але вони відразу були передані ЗСУ.

LAV 6 ACSV TCV — розроблений американською компанією General Dynamics Land Systems і виготовлений на заводі у Канаді. Він має корпус із високим рівнем захисту від балістичних та мінних загроз.

Машина оснащена двигуном Caterpillar C9 потужністю 450 к.с. і трансмісією ZF з 7 швидкостями вперед і однією назад. Може розвивати максимальну швидкість 100 км/год і має максимальний запас ходу 600 км.

ACSV TCV найчастіше використовуються у якості санітарних, мобільних ремонтних та евакуаційних машин, а також машин інженерної підтримки та командних пунктів.

У Канаді цими бронетранспортерами хочуть замінити поточний парк гусеничних легких броньованих машин M113 і бронетранспортерів LAV II Bison 8×8.

Нагадаємо, українські військові почали використовувати шведські бойові машини піхоти CV90 (Combat Vehicle 90) на Херсонському напрямку фронту. Відео із цією БМП опублікували самі українські захисники.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.