Залужний, Сирський та Умєров провели зустріч неподалік від фронту (Фото)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, командувач Сухопутних військ ЗСУ та ОСУВ “Хортиця” Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров зустрілися неподалік від лінії фронту на Східному напрямку.

Про це Рустем Умєров повідомив у фейсбуці.

Високопосадовці обговорили фронтове забезпечення, постачання зброї й посилення захисних ліній вздовж фронту.

Також Залужний та Умєров привітали військових та генерал-полковника Сирського з Днем Сухопутних військ. Вручили нагороди.

Командувач ОСУВ “Хортиця” ознайомив із ситуацією на східному напрямку та ключовими потребами українських воїнів, які необхідні для ефективного знищення ворога.

Нагадаємо, на початку листопада британське видання The Economist опублікувало авторську статтю Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного у якій він наводить п’ять ключових потреб України для успішного завершення війни з росією. Крім того, журналісти видання змогли поспілкуватися з генералом Залужним і розпитати його про підсумки українського контрнаступу. “Військовий кур’єр” подавав повний переклад матеріалу The Economist у якому Головнокомандувач ЗСУ ділиться своїм баченням проблем, які стали на заваді його планам.

Раніше, на секретній базі на кордоні Польщі та України головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрівся з керівником Об’єднаних сил НАТО в Європі генералом Крістофером Каволі та начальником Штабу оборони Великої Британії Ентоні Радакіним. Зустріч тривала п’ять годин. У ній взяв участь також увесь командний склад ЗСУ. Під час наради обговорили перезавантаження військової стратегії України

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.