Витрати на війну знищують комунальну інфраструктуру РФ – британська розвідка

Витрати на війну проти України привели до скорочення витрат на житлово-комунальне господарство у росії. Це призвело до масових відключень опалення в російських містах. Розвід аналітики Міноборони Британії вважають, що розв’язання цієї проблеми стане ключовим питанням для російського диктатора Путіна напередодні майбутніх виборів.

Як зазначається, за останні місяці перебої з опаленням сталися в 16 населених пунктах по всій території Росії. В умовах морозів це ускладнює проблему, яка існувала протягом десятиліть та, ймовірно, ще більше загострилася через витрати на війну в рф.

Оглядачі зауважили, що Росія завжди віддавала пріоритет військовим витратам, зокрема після вторгнення в Україну у 2022 році. Багатьом органам місцевого самоврядування запропонували фінансувати місцеві добровольчі формування. Ймовірно, це призвело до перевантаження для їхніх бюджетів та необхідності скорочення витрат на утримання інфраструктури.

Окрім того, мобілізація негативно вплинула на кількість кадрів в усіх галузях, включаючи кваліфікованих інженерів-теплотехніків і сантехніків.

“Путін доручив міністру з надзвичайних ситуацій Олександру Куренкову забезпечити тепло- та електропостачання населення. Розв’язання цієї проблеми, ймовірно, є ключовим завданням Путіна напередодні майбутніх президентських виборів у Росії”, – вважають аналітики.

Нагадаємо, про причини комунальної катастрофи в рф “Військовий кур’єр” писав і раніше.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.