В Маріуполі сталися вибухи на базі окупантів (Відео)

У тимчасово окупованому місті Маріуполь на Донеччині відбулися вибухи на території бетонного заводу. Місцеві повідомляли про приліт ракет.

На підприємстві окупанти розгорнули базу, розміщували свої військових, техніку і системи ППО. Також експлуатували потужності заводу для виготовлення елементів оборонних споруд, зокрема “зубів дракона”.

До місця вибухів поїхало багато машин швидкої допомоги.

Відео з місця події мешканці Маріуполя опублікували у мережі.

Маріуполь до початку повномасштабного вторгнення був ключовим промисловим центром України, що спеціалізувався на металургії та суднобудуванні. Місто мало населення 440 тис. Було захоплене російськими військами після запеклих півторамісячних боїв минулого року. Але боротьба тоді не закінчилася. Ще п’ять тижнів українські захисники протрималися в лабіринтах і підвалах гігантського промислового комплексу “Азовсталь”.

На початку травня відомий американський автор та дослідник Леон Арон опублікував матеріал про враження від окупованого російськими військами міста Маріуполь. Це – короткий виклад того, як живе місто та його мешканці під військовим контролем москви. “Військовий кур’єр” підготував переклад даного матеріалу.

Міська рада Маріуполя, після окупації міста російськими військами, перебралася на підконтрольну Україні територію і продовжила свою діяльність. Зокрема, як дізнався “Військовий кур’єр”, мерія міста Маріуполь має річний бюджет у 1,5 мільярди гривень. При чому, бюджетні витрати маріупольських чиновників мають явно скандальний характер.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.