Унікальні британські БТР Bulldog вже на фронті (Фото)

Українські захисники опублікували фото з передової британських бронетранспортерів FV432 Bulldog. Зокрема, на фото видно як українські військові відпрацьовують висадку десанту в одному з населених пунктів на Сході України.

Нагадаємо, гусеничний бронетранспортер FV432 Bulldog вироблявся британською компанією GKN Sankey у 60-х-70-х роках. Всього було виготовлено понад 3 тисячі таких машин, які досі широко використовуються у британській армії. На відміну від американського аналога – М113, корпус якого виготовлений з алюмінію, британська машина має сталевий цільнозварний корпус.

Екіпаж FV432 Bulldog складається з двох людей. Не зважаючи на невеликі габарити, у ньому передбачено цілих 10 десантних місць. Машина оснащується 7,62 мм кулеметом та здатна розвивати швидкість до 70 км/год. Невелика партія цих БТР була куплена наприкінці минулого року благодійниками і передана ЗСУ. Крім того, наприкінці січня цього року, британський міністр оборони Бен Уоллес заявив, що Сполучене Королівство передасть Україні 100 одиниць FV432 Bulldog.