Українські військові збили одну із російських ракет за допомогою кулемета (Відео)

Одну з російських ракет бійці ЗСУ знищили із кулемета Browning.

Відео знищення опублікували у мережі.

Загалом у Північній операційній зоні мобільним вогневим групам вдалося збити декілька крилатих ракет. Про це повідомив командувач Сергій Наєв.

Великокаліберний кулемет у калібрі 12,7 мм, із якого збили ракету ЗСУ, розробив зброяр Джон Браунінг. Фактичне доведення зброї до серійного виробництва завершилось у 1933 році. Універсальність кулемета зробила його наймасовішою зброю у своєму класі. Під час Другої світової ним озброювали винищувачі P-51 Mustang і “літаючі фортеці” B-17, встановлювали на танки M4 Sherman, а піхотинці використовували зі станків та у якості зенітної зброї.

Єдина модернізація кулемета у США відбулась у 2010 році. У версії M2A1 ствол кулемета трохи модернізували для того, щоб пришвидшити його заміну, додали запобіжник та встановили полум’ягасник.

Конструктивно M2 Browning так і залишається великокаліберним кулеметом з автоматикою на основі віддачі ствола з коротким ходом та зчеплення затвора за допомогою рухливого у вертикальній площині запираючого клину.

Нагадаємо, росіяни запустили у напрямку України крилаті ракети. Відбулися пуски зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що у Святошинському районі столиці загорілась будівля та легкові авто. У Печерському районі влучання в нежитлову будівлю. Підрозділи екстрених служб прямують на місце.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.