Український безпілотник вночі атакував ворожий зенітний ракетний комплекс “Тор-М1” (Відео)

Українські військові уразили російський зенітний ракетний комплекс “Тор-М1”, який стояв у тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Атакували ворожий ЗРК скидаючи гранати з безпілотника.

Відео своєї роботи захисники опублікували у мережі.

“Тор-М1” – всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс. Він призначений для прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів від ударів протирадіолокаційних і крилатих ракет, дистанційно пілотованих літальних апаратів, керованих авіабомб, літаків та вертольотів.

Може працювати як в ручному, за участю операторів, так і повністю автоматичному режимі. При цьому система “Тор” сама контролює окреслений повітряний простір і самостійно збиває всі повітряні цілі, що не упізнані системою “свій-чужий”.

Зона ураження “Тор-М1” становить 15 км. Може збивати цілі на висоті від 10 м до 10 км. Одночасно здатен уражати чотири об’єкти.

Коштує такий комплекс $25 млн.

Нагадаємо, воїни підрозділу “Крила до пекла” 103-ї бригади тероборони на Купʼянському напрямку кількома FPV-дронами підпалили й знищили російський ЗРК “Тор-М1”. Коли ворожу машину вистежили, на неї почалося полювання. Спочатку ЗРК підбили, але не припинили спроб підпалити російського “Тора”. Після ударів кількома FPV-дронами оператори досягли потрібного результату.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.