Українські морпіхи ведуть бої біля села Кринки на лівобережжі Херсонщини – британська розвідка

Українські морські піхотинці ведуть успішні бої біля села Кринки на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Особливо ефективно використовують малі ударні безпілотні літальні апарати.

Для протидії ЗСУ в тому районі, росіяни змушені використовувати авіацію. Військово-повітряні сили окупантів здійснюють велику кількість вильотів, щоб захистити свою піхоту. При цьому, літаки ведуть обстріли з-поза меж досяжності української системи ППО, йдеться у сьогоднішньому розвідувальному огляді Міністерства оборони Великої Британії.

Бої біля села Кринки вкрай неприємні для російської армії. Вони менш масштабні, ніж на інших ділянках фронту. Але окупанти змушені перекидати сюди підкріплення. Поразки тут є не менш неприємними для російської влади.

У минулому році росія відійшла із правого берега Дніпра на Херсонщині, розраховуючи спокійно утримувати лівий берег і вивільнити російські сили для використання на інших ділянках фронту.

Крім застосування дронів та авіації, відбуваються безладні зіткнення піхоти та артилерійські перестрілки по позиціях, які облаштовані у лісистій місцевості.

Нагадаємо, аналітики ISW повідомляли, що ЗСУ контролюють близько 10 кв. км. території поблизу села Кринки. Українські війська здатні поповнювати свої запаси, а їх кількість на лівому березі Дніпра у Херсонській області зростає. Такі висновки зробили військові оглядачі американського Інституту вивчення війни. Також бої тривають біля населених пунктів Пойма та Піщанівка.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.