Українські артилеристи з HIMARS поцілили в російську гаубицю «Мста-С» на Запоріжжі (Відео)

Неподалік Скелюватого, що біля Токмака у Запорізькій області, українські артилеристи з HIMARS точно поцілили в російську 155-мм САУ 2С19 «Мста-С».

Російська гармата била по позиціях українських військ з окупованої території. Але М142 HIMARS уразив  її одним пострілом. Артилерійська установка отримала значні пошкодження і втратила боєздатність.

Самохідна гаубиця “Мста-С” призначена для ураження відкритої і прихованої живої сили, озброєння та військової техніки супротивника. Артилерійська частина 2С19 розміщена на глибоко модифікованому шасі танка Т-72, у конструкцію якого інтегровані вузли та агрегати ходової частини танка Т-80.

Корпус САУ зберіг бронювання танка, проте башта захищена лише від легкого стрілецького озброєння.

Дальність ведення вогню цієї САУ з гарматою 2А64 звичайними снарядами становить 24 км, проте вона може бути збільшена до 29 кілометрів у випадку застосування активно-реактивних боєприпасів.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що Збройні сили України влучним ударом артилерії знищили російську 152-мм САУ “Мста-С”.  Відео ліквідації російської артустановки разом із боєкомплектом зафіксував дрон аеророзвідки, який вочевидь коригував вогонь. 

На відео можна помітити, що САУ стоїть поруч із вантажівкою з БК, яка теж була ліквідована влучним ударом українських артилеристів. Після влучання по окупантах, які вантажили БК в артустановку почалася пожежа.  Зрештою боєприпаси детонували, забезпечивши остаточну ліквідацію російської САУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.