Україна закликала партнерів надати більше зброї дальнього ураження

Сьогодні в рамках засідання у форматі “Рамштайн” одним з головних питань стало збільшення постачання Україні зброї дальнього ураження. Про це, підбиваючи підсумки роботи контактної групи повідомили в Міністерстві оборони України.

“Є цілковите розуміння партнерів, що нам ця зброя потрібна і зобов’язання, щоб працювати над тим, щоб надавати Україні більше зброї для подібних ударів”, – йдеться в повідомленні.

В рамках зустрічі також обговорювались адаптація зенітних ракет західних зразків до радянських пускових платформ, що є у розпорядженні Сил оборони України. А також нарощення можливостей для збільшення виробництва боєприпасів і артилерійських систем, в тому числі у спільних проєктах країн партнерів з Україною.

Окрім того, на зустрічі обговорювались питання посилення спроможностей України в рамках авіаційної, протиповітряної, артилерійської коаліцій та коаліції морської безпеки.

Наразі подробиць про домовленості про надання зброї дальнього ураження, та інших видів озброєння не повідомляють.

Нагадаємо, НАТО підписало контракт на 1,1 млрд євро на постачання 155-мм артилерійських боєприпасів. Частина із них буде поставлена в Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.