Україна веде боротьбу з росіянами за “вишки Бойка” – британська розвідка

Сили оброни України ведуть боротьбу з окупантами за “вишки Бойка” у Чорному морі. Ці газові та нафтові платформи між Кримом та Одесою вважаються стратегічно важливими об’єктами для військових.

Про це повідомила британська розвідка у сьогоднішньому зведенні у Твітері.

У відомстві зазначають, що ці платформи, як і острів Зміїний у Чорному морі, також можуть використовуватися як бази передового розгортання, вертолітні майданчики і для розміщення ракетних систем дальнього радіусу дії.

У зведенні акцентовано увагу на нападі російського бойового літака на український військовий малий катер в районі “вишок Бойка” минулого тижня. Також зазначено, що з початком повномасштабного російського вторгнення Україна атакувала “вишки Бойка”, які росія захопила 2014-го. Протягом минулого року платформи періодично переходили під контроль то однієї сторони, то іншої.

Нагадаємо, кілька днів тому біля села Маяк на мисі Тарханкут в тимчасово окупованому Криму висадились українські військові. Місцеві чули вибухи і стрілянину.

У Головному управлінні розвідки повідомили, що провели спецоперацію, яка досягнула своєї мети. Під час виконання завдання спецпризначенці знищили російських військових та їхню техніку. Після цього без втрат повернулися до свого місцерозташування. Деталі операції в Криму не розголошують.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.