Україна отримає перші безпілотники Trinity

Німецький виробник дронів Quantum-Systems розпочав заплановану поставку 100 безпілотників Trinity різних моделей. Про постачання було оголошено у вересні минулого року, повідомляє deaidua.org.

Компанія, яка вже постачала оборонне обладнання Україні, фактично дарує ці безпілотники. Quantum-Systems також постачає в Україну сотні БпЛА Vector від імені уряду Німеччини.

Навчати українських солдатів роботі на цих картографічних БпЛА розпочали у січні. Видання пише, що українські оператори вже завершили підготовку інструкторів Trinity в Україні. Перша доставка відбудеться цього місяця.

БпЛА можна використовувати для точної фіксації пошкоджень інфраструктури, будівель, доріг або мостів після російських атак. Але є ймовірність, що Trinity будуть проводити розвідку і над полем бою.


Серед 100 безпілотників різної модифікації є Trinity Tactical. Його можна використовувати, наприклад, для розвідки у режимі реального часу спецпідрозділам, які діють на ворожій території або в ізольованих районах.

Завдяки модульній системі Trinity підійматися в повітря за кілька хвилин і виконує автоматизоване тактичне картографування та візуалізацію місцевості. Лише за один політ один безпілотник може покрити територію площею 700 гектарів або лінійний коридор довжиною 90 кілометрів.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що Литва готова до спільного з Україною виробництва дронів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.