У Росії через майбутню мобілізацію вдвічі зросла кількість нападів на військкомати

Зросла кількість нападів на військкомати та подібні установи в росії. Це може свідчити про недовіру до обіцянки диктатора не проводити нову хвилю мобілізації. Про це в новому огляді повідомляє розвідка Великої Британії.

Відомство наводить нещодавно оприлюднені російською владою дані про 220 атак на мобілізаційні установи. Це число подій за час широкомасштабного вторгнення рф в Україну. Водночас статистика видання “Медіазона” свідчить про 113 атак тільки від 26 липня 2023 року.

“Взяті разом ці цифри свідчать про те, що вдвічі зросла кількість підпалів військкоматів в останні 6 місяців”, – повідомляє британська розвідка.

У Службі зовнішньої розвідки рф заявили, що виконавці нападів діяли від імені західних посадовців.

“Однак збільшення числа атак дуже ймовірне через дедалі більше почуття невдоволення війною серед російського населення. Зокрема тих, хто може бути мобілізований щойно оголосять про другу хвилю мобілізації”, – йдеться в огляді.


Британські оглядачі також зауважили, що частину фігурантів цих атак звинуватили в тероризмі та зраді.

“Нова мобілізація буде суперечити обіцянці Путіна від 14 грудня 2023 року, про те, що нової хвилі не буде – атаки з високою ймовірністю свідчать про брак довіри до цих обіцянок”, – йдеться у звіті.

Нагадаємо, у Росії застрелився інженер оборонного заводу “Алмаз-Антей”. Він працював над виробництвом ракет, якими у Харкові вбили його бабусю.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.