У Lockheed Martin успішно випробували нову далекобійну ракету для HIMARS

Американська компанія Lockheed Martin протестувала керовану ракету нового покоління збільшеної дальності ER GMLRS для HIMARS. Про це повідомили на сайті компанії.

Під час випробувального запуску із установки HIMARS ракета подолала відстань у 150 км. Це майже вдвічі більше за радіус дії нинішніх снарядів GMLRS. За словами виробників, нова ракета підтвердила свої далекобійні характеристики та покращену точність стрільби на такі дистанції. Це випробування на крок наближає компанію до серійного виробництва ER GMLRS .

Компанія Lockheed Martin виготовила понад 60 тис. снарядів GMLRS і має річний контракт на продовження виробництва унітарних ракет GMLRS і ракет з альтернативною боєголовкою для армії США та міжнародних партнерів.

Українські військові вдало використовують ракети GMLRS для знищення військової техніки окупантів. Зокрема, за допомогою цих ракет у Луганській області українські захисники уразили сучасний російський мобільний комплекс радіо-електронної боротьби РБ-636АМ2 “Свет-КУ”.

На Донеччині за добу українські військові на Донеччині керованими ракетами GMLRS знищили шість російських самохідних артилерійських установок 2С19 “Мста-С”.

Така точна робота артилерії зумовлена зокрема високоточними керованими ракетами GMLRS, які Україна отримала від західних партнерів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.