У Києві різко зросла кількість блокпостів

Останніми днями у Києві суттєво збільшилась кількість блокпостів на ключових транспортних розв’язках міста. Зокрема, нові блокпости з’явилися на Харківському масиві при в’їзді з боку Борисполя, на Троєщині (на вулиці Бальзака) та в інших місцях. На кожному з блокпостів помічено значну кількістю озброєних поліцейських, переважно у камуфляжних костюмах.

На питання «Військового Кур’єра України» з чим це пов’язано, в управлінні комунікацій Національної поліції України не змогли відповісти і порадили звернутися до Київської міської військової адміністрації. В свою чергу, у КМВА не стали коментувати це питання і порадили нашому журналісту надіслати письмовий запит.

За даними джерел «Військового Кур’єра України», збільшення кількості поліцейських та блокпостів у столиці пов’язане з отриманням додаткових грошових виплат працівниками Нацполіції. Оскільки за несення варти на блок-постах, тобто, в умовах, що прирівнюються до бойових, працівники поліції можуть отримувати матеріальне заохочення. Також, збільшення поліції на вулицях Києва може бути викликане посиленням заходів безпеки напередодні річниці масштабного російського вторгнення в Україну.