У Космачі жінки вийшли на протест проти мобілізації та побили матір з дитиною (Відео)

Мешканки села Космач на Франківщині перекрили дорогу та напали на машину з жінкою, вважаючи, що вона буде “здавати” місцевих чоловіків у ТЦК.

Інцидент трапився 6 лютого. За інформацією від поліції, мешканці села отримали неправдиву інформацію, яка була розповсюджена по локальних групах у соцмережах. Близько сотні людей самовільно перекрили місцеву дорогу та не пропускали транспортні засоби. Між громадянами відбулись сутички, в яких постраждала неповнолітня та дві жінки. Вони були доставлені до місцевої лікарні.

Зі слів постраждалої, вона разом з донькою їхала у Космач на пошту, коли дорогу загородив натовп розлючених жінок. Вони почали звинувачувати жінку за кермом, що вона приїхала у їхнє село “здавати чоловіків”. Натовп почав бити машину та намагатися її перевернути, почали витягувати потерпілу через вікно, виривати волосся і діставати ключі з машини. Вдарили також доньку водійки та її односельчанку. Вони були доставлені до місцевої лікарні.

Поліцейські провели з мешканцями роз’яснювальні бесіди та невдовзі люди розійшлись. Поліція очікує на результати експертиз від медиків, після чого буде вирішене питання щодо надання правової кваліфікації події.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що службовці Львівського ТЦК та СП патрулюватимуть вулиці з бодікамерами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.