Туреччина поставила Україні 600 великокаліберних кулеметів Canik M2

З Туреччини до України надійшло 600 великокаліберних кулеметів Canik M2. Їх можуть використовувати як окрему зброю, так і з бронетехнікою.

Контракти з виробником Canik було підписано у березні. Передбачають продаж більшої партії ніж 600 кулеметів, тому їх очікують у майбутньому. Поставлену зброю використовують українські військові та підрозділи розвідки, повідомляє видання Middle East Eye.

Експерти порталу повідомили, що вартість таких 12,7 мм кулеметів коливається у межах $15-20 тис. Відповідно, вартість поставки становить понад $10 млн.

Українські джерела видання на умовах анонімності повідомили, що кулемети часто встановлюють на турецькі бронемашини Kirpi, які були поставлені в Україну минулого року.

Нагадаємо, турецький виробник ударних безпілотників Bayraktar, компанія Baykar отримала ліцензійні дозволи від влади Туреччини на виробництво дронів TB2 і Akinci в Україні. Турецьке видання Akit зазначає, що український завод відкриють у 2025 році. Загальний обсяг запланованих інвестицій у підприємство становить $95,5 млн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.