Силам оборони України вдалося знищити рекордну кількість російської артилерії за добу

Сили оборони України перевершили позавчорашній рекорд по кількості знищених російських артилерійських систем. За минулу добу в армії ворога стало на 59 одиниць артилерії менше.

Крім того, українським військовим вдалося уразити 30 танків та велику кількість іншої техніки.

Це відображено у звіті Генерального штабу ЗСУ.

Загалом за попередній рік, за даними Генерального штабу ЗСУ, російські окупаційні війська втратили в Україні понад 8,1 тис. одиниць артилерії. Проте, у зоні бойових дій в Україні росіяни залишалося іще орієнтовно 4,5 тис. артилерійських систем.

Протягом 2023-го було встановлено кілька рекордів зі знищення російської артилерії. Спочатку це був червень, коли Сили оборони України ліквідували 688 систем, у серпні – 691 артсистему, а у вересні взагалі було встановлено абсолютний рекорд у сучасній історії воєн та конфліктів – 947 одиниць.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що підрозділ центру спеціальних операцій “А” СБУ “Білий вовк” встановив новий рекорд – 20 цілей окупаційних військ. Це результат роботи за одну ніч. Спецпризначенці провели ефективну атаку під покровом ночі. Важливо, що 20 цілей – це навіть не пошкоджена, а знищена техніка та укріплення російських окупантів. У цьому списку вісім танків, три САУ “Мста-С”, три гаубиці Д-30, одна ББМ, п’ять укріплень окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.