СБУ затримала одразу 5 агентів ФСБ, серед яких була чиновниця міськради на Донеччині (Фото)

Працівники СБУ знешкодили агентурну мережу фсб, яка діяла в Одеській, Запорізькій та Донецькій областях. Серед затриманих – інженерка оборонного заводу та чиновниця міськради на Донеччині.

Зловмисники розвідували місця найбільшого зосередження особового складу, військової техніки ЗСУ на прифронтових територіях. Також фігуранти намагалися виявити склади з боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами Сил оборони.

Однією з учасниць ворожої групи виявилася інженерка-технологиня одного із оборонних підприємств Запоріжжя. Фігурантка «зливала» до фсб розвіддані щодо ремонту бойової техніки на виробничих потужностях заводу.

Також серед затриманих була посадовиця відділу однієї із міськрад Донеччини. Крім неї в області знаходились ще двоє ворожих агентів – ексочільник місцевого комунального підприємства та мешканка Краматорська.

Ще одним російським агентом виявився посадовець транспортної компанії з Одещини. За вказівкою російської спецслужби він збирав інформацію про можливу передачу позашляховиків на потреби ЗСУ.

Усім затриманим загрожує довічне ув’язнення.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що спецпризначенці СБУ знищили за тиждень понад 100 одиниць ворожої техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.