Росіянин зняв на відео, як посилюють оборону Санкт-Петербурга зенітно-ракетними комплексами (Відео)

Зенітно-ракетні комплекси С-300 зняв на відео мешканець рф у Ленінградській області. Він помітив один із комплексів біля траси, якою їхав на автомобілі.

“Жо** повна. С-300 ставлять по області навколо Пітера. Так що готуємось, друзі, до найгіршого”, – прокоментував він побачене.

С-300 – сімейство радянських зенітно-ракетних комплексів середнього радіуса дії. Вони стали на бойове чергування у 1979 році. Залежно від конкретного типу установки і ракет-перехоплювачів, дальність ураження може сягати до 300 кілометрів.

Комплекси С-300 здатні працювати в різних поєднаннях всередині однієї модифікації в межах одного комплексу, між модифікаціями (обмежено), а також через різні мобільні вищі командні пункти вибудовувати в батареї.

Атаки безпілотників по об’єктах у Ленінградській області рф показали слабкість російської протиповітряної оборони, особливо проти ударів із півдня. Це може бути пов’язане із налаштованістю виключно на відбивання атак з боку країн НАТО. Про це йшлося у вчорашньому зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

Нагадаємо, на днях біля селища Усть-Луг в Ленінградській області рф спалахнув нафтово-газовий термінал компанії “Новотек”. Об’єкт уразили два безпілотники. Термінал входить до інфраструктури морського порту. З підприємства евакуювали близько 150 людей.

За кілька днів до того, у Ленінградській області вперше за час широкомасштабного вторгнення повідомили про атаку БпЛА.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.