Росіяни стягують бойову авіацію до лінії фронту в Україні (Фото)

Після вторгнення в Україну війська російської федерації постійно розширюють авіабази на власній території та у тимчасово окупованих регіонах України.

Про це у своєму Twitter пише військовий експерт та аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Брейді Афрік.

Зокрема, на супутникових знімках, які він порівнює, видно що на російських військових аеродромах з’явилися нові літаки та обладнання для їхнього обслуговування. Як приклад, аналітик наводить супутникові знімки російської авіабази у Єйську, Краснодарського краю. Зокрема, на знімку, зробленому у травні минулого року видно, що частина аеродрому порожня. А на іншому супутниковому фото, знятому тиждень тому – на цій ділянці авіабази стоять п’ять військових літаків та встановлене спеціальне сервісне обладнання.

Єйськ розташований на березі Азовського моря, майже напроти тимчасово окупованого Маріуполя на Донеччині – за 30 км через акваторію моря. Афрік також додає, що на російській авіабазі у Таганрозі з’явились нові транспортні літаки. Крім того, росіяни розширюють авіабазу “Бельбек” у тимчасово окупованому Криму.