Росіяни привезли на Донеччину найманців із Малайзії

На тимчасово окупованій частини Донецької області були помічені найманці з Малайзії. Їх супроводжував перекладач та колишні “вагнерівці”.

“Росіяни продовжують збирати найманців по всіх країнах світу для продовження загарбницької політики. Зараз бойовики з Малайзії перебувають на полігоні”, – написав на своєму сайті Центр національного спротиву.

В складі російської армії також були помічені кубинці, непальці, білоруси, серби й представники інших країн, де формально заборонено займатись найманством.

Центр національного спротиву наголосив, що кожен хто воює разом з росіянами проти України є законною військовою ціллю. Також закликав місцеве населення й надалі повідомляти дані про ворога та місця його накопичення.

Нагадаємо, раніше МЗС Непалу опублікувало імена своїх громадян – найманці, які служили в росії і загинули. У публікації висловлювалися співчуття їхнім сім’ям. Тоді ж уряд Непалу звернувся до російського уряду з проханням негайно повернути їхні тіла та виплатити компенсацію їхнім сім’ям.

Згодом уряд Непалу припинив видавати дозволи своїм громадянам на роботу в росію через те, що там їх вербують на війну проти України.

Нещодавно, у соцмережах з’явилося відео зі зверненням громадянина Китаю, який пішов служити в російську армію і потрапив на фронт в Україні. Він скаржився, що захворів, хоче розірвати контракт і повернутись додому. Але йому відмовляють та не лікують.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.