Російські спецслужби пригрозили Пригожину розправитися з його родиною та сім’ями «вагнерівців» – Daily Telegraph

Російські спецслужби зажадали від Євгена Пригожина зупинити марш на Москву, в іншому випадку пригрозивши розправитися з його сім’єю та родинами командирів ПВК «Вагнер». Про це пише британське видання The Daily Telegraph із посиланням на джерела у спецслужбах Великобританії.

Саме цим може пояснюватися несподіване рішення ватажка бойовиків зупинити свої війська приблизно за 200 км від Москви, яке він пояснив небажанням «проливати російську кров». Крім того, у «Вагнері», за оцінкою британських спецслужб, було близько 8 тисяч бійців, а не 25 тисяч, як заявляв Пригожин. Тому вони, ймовірно, зазнали б поразки при спробі взяти Москву.

У Пригожина є дружина Любов, син Павло та дві дочки – Поліна та Вероніка (їй у березні виповнилося 18 років, і вона єдиний член сім’ї, проти кого не було введено санкції). На членів сім’ї Пригожина записувалися та переписувалися бізнес-активи. А його син Павло, згідно з постами самого Пригожина у соцмережах, воював у складі «Вагнера» у Сирії.

Оскільки, у родини Пригожина обмежена можливість переховуватися за кордоном, то російська влада могла натякнути ватажку «Вагнера», що з його близькими можуть швидко розправитись спецслужби.