Припинення вогню піде на користь Росії – ISW

Сигнали Кремля про готовність до переговорів є маніпулятивними. Будь-яке припинення вогню на лінії фронту в Україні піде на користь Росії. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики заявили, що росія продовжує вважати головними виправданнями вторгнення в Україну вимоги щодо українського “нейтралітету” та мораторію на розширення НАТО. Російський диктатор не відступиться від цих ідей зараз.

Вимоги щодо “нейтрального статусу” України є метою десятилітніх зусиль Путіна, спрямованих на те, щоб вплинути на НАТО. Ці зміни мали б ослабити Альянс, щоб він був би не в змозі стримувати або перемогти майбутню російську агресію у Східній Європі.

Як зазначають аналітики, російський диктатор навряд чи піде на поступки, якщо тільки не зазнає рішучої поразки.

У звіті ISW наголошується, що російські публічні особи можуть імітувати зацікавленість у поступках щодо місця України в західних інституціях. Це роблять, аби спонукати Захід до випереджувальних поступок щодо територіальної цілісності України. У повідомленнях про нібито готовність Путіна до переговорів не йдеться про готовність Росії відмовитися від будь-якої окупованої української території.


У росії не приховують, що їхня мета – анексія окупованих українських територій або додаткових територіальних завоювань в Україні.

“ISW продовжує вважати, що будь-яке припинення вогню піде на користь Росії, надаючи їй час для відновлення і перегрупування для майбутніх наступальних кампаній з тими ж максималістськими цілями та подальшого територіального захоплення в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Військоий кур’єр” писав про те, що головною метою російських військ в Україні залишається захоплення міста Авдіївка на Донеччині. Окупанти ведуть наступ із трьох напрямків, аби оточити населений пункт з півдня, півночі та сходу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.