Прокуратура Німеччини розслідує злочини окупантів в Гостомелі

Прокуратура Німеччини веде розслідування воєнного злочину, скоєного російськими військовими у селищі Гостомель на Київщині у березні минулого року. Берлін проявляє зацікавленість до тодішніх дій росіян, бо серед постраждалих був громадянин Німеччини.

Розслідування прокуратура почала в середині липня. Про це повідомляє видання Tagesschau.

Вже з’ясовано, що російські військові відкрили вогонь по цивільних, які отримали поранення. Серед постраждалих – людина з громадянством Німеччини.

“Є початкова підозра у скоєнні воєнних злочинів у селищі Гостомель. Ми підтримуємо тісний зв’язок з українськими правоохоронними органами, щоб прояснити обставини”, – прокоментувала справу речниця Прокуратури Німеччини. 

Раніше відомство ініціювало структурні розслідування воєнних злочинів в Україні, скоєних протягом березня минулого року, з метою зібрати якомога більше доказів без фокуса на конкретних підозрюваних.

Нагадаємо, Служба безпеки України затримала старосту селища Озера. Він на початку повномасштабного вторгнення підтримав армію рф та співпрацював із нею. Зрадник показав окупантам маршрути на столицю через Гостомель та Мощун. Він отримав від росіян зброю та пов’язку білого кольору, у такому вигляді патрулював вулиці. Зливав адреси патріотів України, надавав загарбникам комунальний транспорт.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.