РФ за 4 місяці втратила понад 1000 одиниць бронетехніки – британська розвідка

За даними Міноборони Британії, росія втратила за останні 4 місяці понад 1000 одиниць танків та бронемашин. Попри це країна-агресор збереже здатність поповнювати бойові втрати та продовжувати цей рівень наступальної активності в найближчому майбутньому. Вважають британські військові аналітики.

Оглядачі зазначають, що сухопутні військові сили рф з моменту початку широкомасштабного вторгнення зазнали масштабних втрат в Україні. Йдеться про 2600 основних бойових танків і 4900 інших військових броньованих транспортних засобів.

Британські експерти також повідомили, що у 2023 році втрати техніки рф у порівнянні з попереднім роком знизилися приблизно на 40%.

“Імовірніше, що зниження темпів виснаження бронетехніки відбулося через дедалі більш позиційний характер конфлікту у 2023 році. А також через те, що Росія провела значну частину року в обороні”, – йдеться в повідомленні.

Від початку жовтня 2023 року російські військові розпочали активні військові дії на сході України. За цей період окупанти зазнали значних втрат. Йдеться про приблизно 365 танків та 700 бронемашин, а це понад 1000 одиниць бронетехніки. Попри це, територіальні успіхи рф виявилися мізерними.

“Однак Росія, ймовірно, зможе виробляти щонайменше 100 танків на місяць і, отже, збереже здатність поповнювати бойові втрати та продовжувати цей рівень наступальної активності в доступному для огляду майбутньому”, – зазначають у Міноборони Британії.

Нагадаємо, днями бійці 63-ї бригади розбили російську бронеколону на Кремінському напрямку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.