Окупанти біля Авдіївки використали для атаки трубу під землею (Фото)

Українські військові оглядачі поширили інформацію про те, що росіяни через трубу пролізли в тил позицій Сил оборони в районі “Царської охоти”. Ця тактика допомогла окупаційним підрозділам досягти певних успіхів, хоча (як у більшості випадків) з великими втратами.

Українські військові пабліки наводять деякі тези з розповіді росіянина, який ліз по цій трубі. Ймовірно, він пішов на цей маршрут не першим, а вже через деякий час після першої ворожої вилазки. За його словами, під землею вже були тіла російських військових, які навіть не встигли дійти до точки призначення.

“Вона має діаметр близько півтора метра, тому пересуватися по ній можна тільки в зігнутому стані. З чуток усередині труби вже кілька людей задихнулися і було одне самогубство. Там могло бути до 300 людей. Мені одразу сказали, що з великим рюкзаком я можу попрощатися”, – згадує окупант.

Зі слів окупанта – речі, що залишають перед трубою, забирають собі інші російські загарбники. Це відбувається систематично.


При пересуванні через трубу група військових зупинялася через кожні 20-30 метрів, адже нічим було дихати. Окрім того, на дні труби була холодна вода. У таких умовах загарбники пересувалися близько 1200 метрів, щоб зайти в тил позицій Сил оборони.

Оглядачі також зазначають, що звуки роботи з розпилювання проходів у трубі були замасковані активним вогнем артилерії та мінометів.


Росіяни, яким вдалося вижити після маршруту через трубу, жаліються на нелюдські умови. Дехто з окупантів не витримав виснажливого маршруту. Але, попри втрати, план загарбників (за словами так званих російських мілблогерів) дав певні результати – українську позицію вдалося атакувати несподівано.

Росіяни продовжують використовувати будь-які засоби, аби вибороти тактичні успіхи. Раніше “Військовий кур’єр” писав про спроби окупантів рити підкопи поблизу Авдіївки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.