Офіцер Нацгвардії побив солдата у Івано-Франківську (Відео)

Військовослужбовці Національної гвардії України опублікували резонансне відео конфлікту між офіцером та солдатом строкової служби. На ньому видно, як офіцер лає, принижує та б’є в груди солдата. Бійці повідомляють, що події відбуваються у Івано-Франківську, в розташуванні 50-го полку НГУ ім. полковника Семена Височана.

Офіцера, який напав на підлеглого солдата строкової служби звати – старший лейтенант Ярема. Про причини конфлікту наразі не повідомляється, втім, очевидно, що військовий на відео демонструє поведінку, явно не сумісну із званням офіцера.

«Військовий Кур’єр» звернувся за поясненнями до командування Національної гвардії України. Ми отримали наступну відповідь:

“Керівництво Західного територіального управління Національної гвардії України зазначає, що воно обурене діями офіцера однієї з військових частин Національної гвардії у м. Івано-Франківську. За даним фактом проводиться службова перевірка. Повідомлено також територіальне управління Державного бюро розслідувань, яке знаходиться у м.Львові.

У свою чергу ми будемо надавати всебічну підтримку правоохоронцям у проведенні розслідуваня та щоб вони у найкоротший термін надали правооцінку діям даного офіцера», – прокоментувало цю подію Західне територіальне управління НГУ.