На Херсонщині ЗСУ ліквідували офіцера армії Білорусі (Фото)

Біля села Кринки на тимчасово окупованій частині Херсонщини Збройні сили України ліквідували офіцера армії Білорусі.

Українські військові опублікували фото військового квитка, паспорта і залізничних квитків ворога. Вони належали уродженцю білоруського міста Гомель, старшому лейтенанту 47-річному Денису Лазарєву.

Лазарєв штурмував Кринки у складі 328-го полку новоствореної 104-ї десантно-штурмової дивізії окупантів.

Військовий квиток білорусу видав військкомат Мінського району у грудні 2022 року.

Це перший підтверджений випадок участі білорусів у боях на Херсонщині. Раніше невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що білоруська армія на території України не воюватиме.

Нагадаємо, на днях в районі села Кринки ЗСУ ліквідували відомого російського оператора БпЛА. Напередодні оператор дронів та автор воєнного Telegram-каналу з позивним “Мойсей” виходив на зв’язок. Він проінформував про “пекло” в Кринках на лівому березі Херсонщини. За кілька годин надійшло повідомлення про те, що відомого російського оператора ліквідували.

Перед тим, морпіхи опублікували кадри бою від першої особи з російськими окупантами у селі Кринки. За час утримання плацдарму у Кринках верифікованим є знищення понад сотні одиниць російської техніки. Траса 2206 перетворилася на цвинтар для ворожого війська. Низка підрозділів 328-го десантно-штурмового полку 104-ї десантно-штурмової дивізії були відведені для відновлення боєздатності, що зараз для росіян є дуже великою рідкістю.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.