На Харківщині українські військові відступили на запасні позиції

Українські військові підрозділи відступили із села Крохмальне на Харківщині. Вони відійшли на запасні позиції, щоб зберегти життя бійців.

Про це заявив речник Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо у ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Крохмальне – це був населений пункт, де проживало 45 людей. Там було п’ять будинків і вони зруйновані російським агресором. Відповідно, наша основна мета – вберегти життя українських захисників. Їхні позиції були переміщені на підготовлені до цього часу запасні позиції, де вони зараз тримають оборону і не дають ворогу просуватись далі”, – сказав Фітьо.

Загрози для сусідніх підрозділів відступ не становить. Те, що відбулось, – це тимчасове явище. Військовослужбовець нагадав, що лінія фронту щоденно зміщується.

Він також зазначив, що Крохмальне у 2022 році було окуповане росією. Населений пункт відбили під час харківського наступу.

“Кількасот метрів, які захопили вороги, ніякого значення не мають”, – додав Фітьо.

Також, за даними Генштабу ЗСУ, протягом минулої доби в зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку українськими захисниками було відбито 21 атаку ворога біля Синьківки, Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.

Нагадаємо, нещодавно біля Синьківки на Куп’янському напрямку воїни 30-ї ОМБр стійко утримували позиції у будинку, до якого окупанти змогли впритул підійти.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.