Вночі через атаку безпілотників РФ на Дунаї Румунія підняла у повітря бойові винищувачі

Уночі сили РФ вчергове атакували портову інфраструктуру на Дунаї. Румунія підняла у повітря бойові винищувачі F-16 і військові літаки Eurofighter Typhoon. В Міністерстві оборони країни повідомили, що на території Румунії впав збитий російський безпілотник.

Повідомляється, що БПЛА залишив вирву глибиною 1,5 метра біля села Грінду, яке розташоване приблизно за 8 км від українського порту Рені.

“Літаки F-16 ВПС Румунії з 86-ї авіабази у Фетешті та літаки Eurofighter Typhoon ВПС Німеччини з 57-ї авіабази “Михаїл Когелнічану” були підняті для виконання завдань зі спостереження за національним повітряним простором”, – йдеться у повідомленні.

Міністерство оборони Румунії рішуче засудило удари Росії по цивільній інфраструктурі України. Розпочато розслідування щодо інциденту.

“Радарна система спостереження румунської армії зафіксувала в цій ситуації можливе несанкціоноване проникнення в національний повітряний простір, причому сигнал було виявлено на низькій висоті на шляху до району Грінду в повіті Тулча”, – зазначили у Міноборони Румунії.

Нагадаємо, минулого місяця Німеччина відправила винищувачі Eurofighter до Румунії. Причиною стали російські атаки на українські порти на Дунаї.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.