Міністерство оборони погодило зразки жіночої військової форми

Міністерство оборони України затвердило вимоги до жіночої військової форми. Попередні зразки жіночої військової форми вже пройшли перший етап експериментального носіння. У Міністерстві розглядаються варіанти змін, які планується внести у жіночий однострій. Партію перших зразків форми для передачі у підрозділи буде в найближчі місяці.

Окрім цього, у війську тривають дослідні випробування зразків жіночої білизни, наданих волонтерами. Якщо ці зразки отримають схвальні відгуки жінок-військових, підрядники Міністерства оборони будуть готові до виготовлення цієї білизни.

У Міноборони також повідомляють, що експериментальний зразок бронежилету для жінок вже розроблено. Після проведення технічної специфікації і успішних польових випробувань, бронежилети будуть поставлені на забезпечення до Збройних Сил України.

Зазначимо, що наразі в ЗСУ служить 41 тисяча жінок, ще близько 19 тисяч є цивільними працівницями, які працюють для потреб армії. Безпосередньо у бойових діях бере участь близько 5 тисяч жінок.