Українські танки прорвали останню лінію оборони РФ на Запоріжжі – ISW

Українська броньована техніка прорвала останню лінію російських оборонних укріплень на заході Запорізької області, про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

«Геолокаційні кадри, опубліковані 21 вересня, вказують на те, що українська бронетехніка просунулася на південь від російських протитанкових ровів і загороджень типу «зуби дракона», які є частиною тришарової оборони, і вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового. Але незрозуміло, чи утримують українські війська ці позиції», – повідомляють аналітики ISW у своєму новому звіті.

Це перша згадка фахівців ISW про те, що бойові машини ЗСУ ведуть бої  за межами російської багатошарової оборони.

Американські аналітики вважають, що присутність української бронетехніки за останньою лінією нинішніх оборонних рубежів окупаційної армії, може свідчити про деякі успіхи української армії.

«Здатність українських військ перекинути бронетехніку до найпотужніших російських оборонних рубежів, призначених для їхньої зупинки, і прорвати їх, а також керувати цією технікою поблизу підготовлених російських оборонних позицій є важливою ознакою прогресу в українському контрнаступі», − йдеться в повідомленні.

Але стверджувати, що ЗСУ повністю прорвали цю оборонну лінію військ РФ ще зарано, повідомляють військові аналітики.

Раніше «Військовий кур’єр» писав, що бійці ЗСУ спалили у бою два російські танки на Сватівському напрямку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.