Китаєць, який пішов воювати за Росію, не може розірвати контракт і повернутись додому (Відео)

У соцмережах з’явилося відео зі зверненням громадянина Китаю, який пішов служити в російську армію і потрапив на фронт в Україні. Він скаржиться, що захворів, хоче розірвати контракт і повернутись додому. Але йому відмовляють.

На відео, яке він публікував раніше, видно його прибуття до розташування російських військових. На кадрах, що з’явились на днях, він говорить, що прибув в Україну, але хоче повернутися до Китаю:

“Поле бою не могло зламати мене, але біль зміг. У мене заклало горло і дуже болять суглоби. Важко говорити. Медичної допомоги тут немає. Медик виписав елементарні ліки і сказав, що я здоровий. Я відповів, що хочу вилікуватися, хочу піти звідси.

Я йшов 40 хвилин. Сильний снігопад. Немає з’єднання, я знайшов з’єднання лише тут, щоб надіслати відео. Я вже звернувся до посольства Китаю в Росії. Вони сказали, що це моє особисте рішення.

Допоможіть, будь ласка, китайці, які дивляться відео. Зверніться в МЗС. Хочу розірвати контракт. Мені потрібно повернутися додому в Китай, щоб одужати. Серйозні проблеми з серцем. Я більше не можу піклуватися про себе.

Ліків тут немає. Я помру. Я помру тут. Я почуваюся жахливо. Я в такому стані вже тиждень. Допоможіть мені. Я помру тут. Нікому до мене немає діла”.

Нагадаємо, Непал просив росію не вербувати його громадян на війну в Україну. Перед тим, влада Непалу повідомила про загибель в Україні шести громадян, які служили в російській армії. Також велася робота щодо звільнення непальця з українського полону.

На днях “Військовий кур’єр” писав, що російські військовослужбовці під впливом алкоголю почали силою з’ясовувати стосунки прямо в місці базування підрозділу. Бійка навіть переросла у стрілянину. Відео з фрагментом конфлікту зняли російські солдати.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.