Головною ціллю окупантів в Україні залишається Авдіївка – британська розвідка

Головною метою російських військ в Україні залишається захоплення міста Авдіївка на Донеччині. Окупанти ведуть наступ із трьох напрямків, аби оточити населений пункт з півдня, півночі та сходу.

Про це йдеться у публікації аналітиків розвідувального управління Міністерства оборони Великої Британії в мережі Х.

Російські війська зазнали значних втрат у особовому складі та бронетехніці. Велика кількість із них була завдана ударами українських безпілотників.

Попри спробу проникнення в тил українських позицій в місті Авдіївка через тунелі, українські контратаки стримують російські сили від подальшого просування в межах міста.

“Основний шлях постачання в Авдіївку залишається недоторканим. Українські сили здійснюють локальні контратаки. Місто, ймовірно, залишатиметься під контролем України протягом найближчих тижнів”, – йдеться в огляді британської розвідки.

Також у публікації нагадали про заяви рф про захоплення села Крохмальне на Харківщині та села Веселе поблизу Бахмута, але констатували, що “вони є стратегічно несуттєвими”.

“Довоєнне населення Веселого становило 102 людини, а Крохмального – 45. Це – продовження незначного просування росії, в той час як Україна зосереджується на активній обороні”, – додали аналітики.

За інформацією Генштабу ЗСУ, в зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку Сили оборони протягом минулої доби відбили 20 атак загарбників неподалік Новобахмутівки, Степового, Авдіївки.

Сьогодні “Військовий кур’єр” опублікував відео, де українські воїни 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ відбили потужний штурм окупантів під містом Авдіївка, спаливши кілька одиниць ворожої бронетехніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.