Генштаб ЗСУ підтвердив збиття російського літака Іл-76 біля Бєлгорода

Генштаб Збройних сил України підтвердив сьогоднішнє збиття російського літака Іл-76 біля Бєлгорода у російській федерації.

“Збройні сили України вживають усіх заходів для захисту України та українців. Неспроможність противника досягти будь-яких результатів на полі бою, продовжує його стратегію терору, зокрема і на Харківському напрямку. Застосування ракетного ураження з метою знищення Харкова та вбивства цивільних ми бачимо і в інших містах України”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

За останній тиждень противником нанесено 19 ракетних ударів по Харківщині. Застосовано 26 ЗКР С-300, три БР “Іскандер-М”.

“Внаслідок чого загинуло 16 людей, у тому числі одна дитина. Поранено – 78 людей. Зруйновано 13 будівель, у тому числі – одна лікарня, три заклади освіти, шість житлових будинків”, – наведено дані.

Задля зменшення ракетної загрози, Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації.

Зафіксована інтенсивність обстрілів прямо повʼязана із зростанням кількості військово-транспортних літаків, що протягом останнього часу направлялися до аеродрому Бєлгорода.

З урахуванням цього, Збройні Сили України будуть і надалі вживати заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, в тому числі на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

Нагадаємо, сьогодні близько 11:00 російські телеграм-канали вибухнули новиною, що військовий літак Іл-76 розбився у Бєлгородській області. У мережі з’явилося відео падіння і вибух літака.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.