FPV-дрони спалили автобазу росіян на Луганщині (Відео)

Три українські FPV-дрони атакували автобазу росіян в місті Лисичанськ на окупованій частині Луганщини.

На базі почалася масштабна пожежа. У ній згоріли щонайменше два автомобілі окупантів.

Один із них зняв пожежу і залишки машин.

Росіяни окупували Лисичанськ у липні минулого року. Зараз від міста до лінії фронту, яка пролягає біля села Білогорівка, щонайменше 10 км.

Нагадаємо, FPV-дрони стають все вагомішою зброєю під час російсько-української війни. В експлуатації ЗСУ наразі перебувають десятки різних моделей FPV-безпілотників, більшість з яких збираються в Україні.

FPV-дрон має можливість завдати точковий удар. При цьому апарат вартістю від кількох сотень до кількох тисяч доларів може знищити техніку, яка коштує мільйони доларів.

Технологія FPV (First Person View) стала розвиватись протягом кінця 2000 – початку 2010-х років. Вона передбачає дистанційне управління безпілотними літальними апаратами за допомогою окулярів віртуальної реальності та джойстика.

На днях, воїни 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ за допомогою FPV-дрона рознесли на шматки ворожий БТР-82А біля села Степове на Авдіївському напрямку. Ймовірно, у транспортері здетонувала велика кількість боєкомплекту. Великий вибух можна побачити на відео, яке опублікували військові.

Перед тим українські професіонали радіоелектронної боротьби (РЕБ) перехопили керування ворожим FPV-дроном. Його підняли високо у неба, а потім ліквідували безпілотник.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.